HIL BARN OG UNGDOM - HBU


En veldig viktig avdeling i idrrettslaget som drifter fotballaktivitet for spillere i alderen 5 til 16 år.

På samme måte som HIL Senior så er HIL Barn og ungdom underlagt styret i forhold til retningslinjer og budsjett. 


KAMPOPPSETT 2018 
https://www.fotball.no/fotballdata/klubb/lag/?fiksId=1491


LAG OG KONTAKTPERSONER 2018


HIL GUTTER 4 ÅR (født 2014)
Karsten Pedersen
Tlf: 901 97 395
E-post: karstped@online.no


HIL GUTTER 5 ÅR (født 2013)
Trener Daniel Kvile
Tlf: 958 88 863
E-post: daniel.kvile@fotball.no

 

HIL GUTTER 6ÅR (født 2012)
Trener - info kommer da gruppa er i oppstartsfasen
Tlf:
E-post:

 

HIL GUTTER 7 ÅR (født 2011)
Trener Tommy Jenssen
Tlf: 992 32 248
E-post: tommy.jenssen@harstad.kommune.no


Ass. trener Stine Fosshaug
Tlf: 911 55 781
E-post: Stine_fosshaug@hotmail.com


Ass. trener Bjørge Eilertsen
Tlf: 470 50 100
E-post: bjorge.Eilertsen@gmail.com


Lagleder Børge Pedersen
Tlf: 402 11 823
E-post: kaiza25@hotmail.com

 

HIL GUTTER 8/9 ÅR (født 2009/2010)
Trener Dash Saah Fallah
Tlf: 998 76 671
E-post: dash_fallah@live.no


Lagleder Kjell Arthur Helmersen
Tlf: 415 29 304
E-post: kjellarthur@gmail.com

 

HIL GUTTER 10/11 ÅR (født 2007/2008)
Trener Abdi Mahammed Osman
Tlf: 450 39 744
E-post: bimahause@hotmail.com


Trener Adam Ali
Tlf: 403 01 818
E-post: aadam@live.no


Lagleder Nina Lindquist
Tlf: 408 71 892
E-post: nina.ms.lindquist@gmail.com


Lagleder Gøran Sofienlund
Tlf: 901 50 403
E-post: goran.sofienlund@gmail.com


Oppmann/ass. trener Inge Lindquist
Tlf: 948 62 705
E-post: lindquist.inge@gmail.com

 

HIL GUTTER 12/13 ÅR (født 2005/2006)
Trener Ken-Ove Lauritzen
Tlf: 976 85 004
E-post: kelauri@online.no


Ass. trener Svein Stordahl
Tlf: 934 06 927
E-post: stordahl@hotmail.com


Lagleder Øystein Rudi
Tlf: 930 08 999
E-post: oystein.rudi@harstad.serit.no

 

HIL GUTTER 14 ÅR (født 2004)
Trener Gunnar Aas
Tlf: 930 93 999
E-post: aasgunn@online.no


Trener Rui Lucio Carvalho
Tlf: 922 22 917
E-post: rui.lucio.carvalho@gmail.com


Lagleder Berit Wold Øynes
Tlf: 986 22 457
E-post: beritoynes@icloud.com

 

HIL GUTTER 15 ÅR (født 2003)
Trener Rune Tøllefsen
Tlf: 911 41 316
E-post: rune@toco.as


Trener Are Justad
Tlf: 990 12 761
 E-post: are-jus@online.no


Trener Bjørn Harald Berg
Tlf: 907 79 163
E-post: bjorn.harald-berg@bdo.no


Lagleder Roy Vestjord
Tlf: 915 15 869
E-post: rvestjord@gmail.com



Bildet er fra "Velkommen til HIL" som er den årlige rekrutteringsdagen som arrangeres i Hålogalandshallen.





Levert av IdrettenOnline